maj 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Architekt

Myślisz o jakimś zawodzie, ale nie wiesz jeszcze co by było opłacalne. Wybierz zawód architekta, jeśli tylko interesujesz się projektami, budowaniem i wszystkim co z tym związane, to jest to w sam raz zawód dla Ciebie. Nie dojść, że robisz to co lubisz, to jeszcze masz za to sporą kasę:). Także jeśli jesteś właśnie na takim kierunku, to nie zastanawiaj się nad tym dłużej czy dobrze wybrałeś, czy nie bo na pewno będziesz miał z tego dobrą karierę zawodową.

 

Pewnie powiesz, że architektów jest bardzo dużo, to prawda, ale to Ty jesteś tym najlepszym przyszłym architektem, który będzie pracował dla najlepszych firm :)nie zapominaj w pracy, z jaką pasją przychodziłeś na te studia, jeśli będziesz miał cały czas takie zaangażowanie to moment, będziesz miał swoich klientów i wybijesz się z tłumu :)i wtedy będziesz mógł już tylko wybierać w ofertach. Także rozwiej swoje wątpliwości i pomyśl że za 3 lata będziesz już sławnym architektem o którego firmy będą się bić :).nie marnuj lat na zastanawianiu się nad tym czy dobrze wybrałeś, bo skoro już tu jesteś to na pewno dobrze wybrałeś:)

Comments are closed.