kwiecień 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Biuro nieruchomości

Masz pieniądze i chcesz je zainwestować w jakąś firmę, ale nie wiesz jaka miałaby dobry popyt na rynku, tak by przyniosła Ci zyski? Postaw na biuro nieruchomości. Domy/ mieszkania zawsze są na czasie. Ludzie będą cały rok potrzebować kupna czterech kątów, także nie będzie to interes zależny od pór roku/ sezonowy, tylko dochód będziesz miał cały rok. Przejrzyj sobie bazę biur nieruchomości w Twoim mieście, zobacz jakie mają ceny, jak przyciągają swoich klientów.

 

Musisz również postawić na dobrą załogę w pracy, dobór profesjonalistów będzie dla Ciebie atutem i szybko dzięki dobrym pracownikom Twoje biuro zacznie dawać Ci zyski. Zadbaj też o wygląd swojego biura. Postaw też na reklamę swojej przyszłej działalności – internet, plakaty, rodzina/znajomi. Dobrym miejscem będzie również lokalizacja w centrum miasta, tak żeby każdy z łatwością mógł trafić do Ciebie. Możesz też obniżyć ceny tak by potencjalni klienci przeszli z konkurencji do Ciebie, co Ci w ogólnym zestawieniu wyjdzie na plus..

Comments are closed.