październik 2022
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Czy warto inwestować w nieruchomości komercyjne?

Obrót nieruchomościami to w naszych czasach niezaprzeczalnie dobry biznes. Zgodnie z zasadą „taniej kupisz, drożej sprzedasz”, można ładnie zarobić i inwestować dalej, lub też nieruchomość wynająć i spijać śmietankę. Kiedy jednak masz już jakiś kapitał, nasuwa się pytanie o to, co najbardziej opłaca się kupić. A wachlarz wyboru jest szeroki: od mieszkań, poprzez domy, aż do nieruchomości komercyjnych. Czym są nieruchomości komercyjne?

 

To wszelkiego rodzaju lokale mogące posłużyć za siedzibę firmy, sklepu, klubu, baru i innych podobnych rozwiązań. Inwestycja jak najbardziej warta świeczki, ponieważ wszelkiego rodzaju firm, przedsiębiorstw i miejsc rozrywki wraz ze wzrostem populacji ludzkiej ciągle przybywa i przybywać będzie, a nie każdego stać od razu na to, żeby wybudować własny lokal, na który często w miastach nie ma nawet miejsca. I tu pojawiasz się ty, z możliwością wynajęcia, oczywiście po okazyjnej cenie swojej nieruchomości, bądź też jej sprzedaży, co do której też się przecież dogadacie. Wierzę, że znasz już odpowiedź na pytanie czy watro zainwestować w nieruchomość komercyjną.

Comments are closed.