kwiecień 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Dobre ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości

Sprzedanie nieruchomości i uzyskanie za nią oczekiwanej ceny może być dosyć trudnym zadaniem. Dlatego warto między innymi dowiedzieć się w jaki sposób przygotować ogłoszenie, które pomoże w przyciągnięciu zainteresowania ze strony potencjalnych kupców. Na pewno takie ogłoszenie powinno zawierać zdjęcia. Niezależnie od tego czy chodzi o działkę budowlaną, dom, czy mieszkanie kilka dobrych zdjęć to konieczność.

 

Oczywiście powinny one prezentować nieruchomość w dobrym świetle, nie można jednak przesadzać. Klient zainteresowany zakupem z pewnością prędzej czy później zweryfikuje wygląd nieruchomości i niestety jeśli będzie rozczarowany i tak nie zdecyduje się na zawarcie transakcji. Warto także przygotować odpowiedni opis, które krótko scharakteryzuje daną nieruchomość. Oczywiście nie może być on zbyt długi i szczegółowy – warto przede wszystkim pokazać najważniejsze zalety danej nieruchomości, które zachęcą potencjalnego kupca do kontaktu i zdobycia większej ilości informacji na temat oferty.

Comments are closed.