styczeń 2023
  P W Ś C P S N
  « sie    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

modern-apartments-1361656-mKażdemu, kto chce sprzedać mieszkanie zależy na szybkim znalezieniu nabywcy, jak najlepszym zarobku oraz sprawnie przeprowadzonej transakcji. Jak szybko sprzedać mieszkanie? Na początku należy skupić się na atrakcyjnej ofercie. Trzeba zainteresować nabywcę i przyciągnąć jego uwagę. W profesjonalnie przygotowanej ofercie powinny znaleźć się dobrej jakości zdjęcia każdego pomieszczenia, na których nie będzie widać prywatnych rzeczy osób obecnie przebywających w mieszkaniu. Kolejnym krokiem jest odświeżenie mieszkania i usunięcie wszelkich usterek i wymiana zepsutych lub niesprawnych elementów.

 

Gdy potencjalny nabywca zdecyduje się na obejrzenie mieszkania, należy zadbać by panował w nim porządek. Wnętrze powinno być odpowiednio przygotowane na tę wizytę – by maksymalnie zainteresować kupujących trzeba postarać się, by wyglądało atrakcyjnie, czysto i schludnie. Zadbane mieszkanie daje większą szansę, że kupujący spośród wielu ofert wybiorą własnie tę, jeśli wyda mu się najatrakcyjniejsza.

Comments are closed.