maj 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Jak wybrać agencję nieruchomości.

Sprzedaż lub zakup domu czy mieszkania dla większości z nas jest jedną z największych operacji finansowych przeprowadzanych w życiu. W związku z tym warto wybrać dobrą agencję nieruchomości, która w umiejętny sposób pomoże nam w sprzedaży. Prawie każda agencja chwali się swymi sukcesami, wysokim poziomem świadczonych usług i zadowoleniem klientów. Mogą to być jednak dane spreparowane. Wybierając agencję nieruchomości, nie zawsze mamy możliwość wszystko sprawdzić, nie zawsze nawet możemy poznać opinie poprzednich klientów.

 

Szukając dobrej agencji nieruchomości zwróćmy uwagę czy posiada ona dobrych, licencjonowanych agentów. Nie każda pierwsza napotkana osoba będzie posiadała odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Fachowcy w tej dziedzinie wiedzą jak zauważyć, choć najmniejszą nieprawidłowość. Agenci nie kierują się tylko zwykłą wiedzą na temat kupna- sprzedaży. Agencje nieruchomości są ubezpieczone i nawet gdyby zdarzył się błąd, do jakiego doprowadzi agent to możemy oczekiwać rekompensaty.

Comments are closed.