kwiecień 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Kupno mieszkania doskonałym sposobem na inwestycję

apartment-balcony-skyscraper-1365469-mDysponujesz pokaźną kwotą pieniężną i zastanawiasz się nad sposobem jej zyskownego zainwestowania? Rozważałeś więc zapewne wejście na rynek kapitałowy, jednak zraziły Cię spore wahania kursów na giełdzie. Przychodzi więc taki czas, że przechodzi Ci przez głowę pewna złota myśl, a może by tak zainwestować w kupno nieruchomości?Musisz więc wiedzieć, że dysponując dużą kwotą gotówki, takie rozwiązanie na pewno będzie doskonałym wyjściem. Stanie się tak dlatego, że ceny mieszkań z każdym rokiem zauważalnie wzrastają.

 

Dzięki temu będziesz mógł sprzedaż nieruchomość niemal w każdej chwili, nie musząc się przy tym martwić o uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu inwestycji. Staniesz jednak przed pytanieme o to, czy kupić mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym. Z całą pewnością drugie rozwiązanie jest bardziej korzystne pod względem finansowym, jednak wymaga od Ciebie znacznie większego wysiłku, poświęcenia czasu, a także pewnej rozwagi. Tak czy inaczej, nie zastanawiaj się już dłużej, bowiem może przejść Ci obok nosa inwestycja Twojego życia.

Comments are closed.