kwiecień 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Ogrzewanie Ekologiczne- Panele słoneczne

W dobie postępu coraz więcej osób decyduje się na montaż ogrzewania solarnego domu. Same panele słoneczne to spory wydatek jednak Unia Europejska oferuje liczne dofinansowania i dotacje na ich zakup. Jest to rozwiązanie pozwalające nam na spore oszczędności związane z podgrzaniem wody czy ogrzaniem domu, ale także jest to świetny sposób by zadbać o otaczające nas środowisko. W przeciwieństwie do tradycyjnego ogrzewania żadne zanieczyszczenia nie trafiają do atmosfery, a my mamy dostęp do czystej postaci źródła energii słonecznej.

 

Emisja spalin i trujących gazów w ostatnich latach bardzo wzrosła ze względu na większe zmotoryzowanie i inne aspekty technologii. Dlatego chcąc dbać o otaczające nas środowisko i co za tym idzie nasze zdrowie warto zastanowić się nad ekologicznymi rozwiązaniami dla domu. Niesie to za sobą nie tylko oszczędności dla naszego portfela, ale także aspekt dbania o otaczające nas środowisko. Żyjąc zgodnie z naturą mamy szansę na dłuższe i zdrowsze życie nasze i naszych dzieci.

Comments are closed.