maj 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Pośrednictwo nieruchomości w sektorze komercyjnym

Biuro nieruchomości specjalizujące się w obrocie nieruchomości w sektorze komercyjnym na terenie całego kraju. Nasz zespół, oprócz licencjonowanych pośredników nieruchomości o długoletnim stażu i ogromnej wiedzy, tworzą również rzeczoznawcy majątkowi i projektanci, którzy potrafią zaskakująco precyzyjnie dobrać nieruchomość do potrzeb danej inwestycji. Obsługujemy transakcje sprzedaży, kupna czy wynajmu dla szerokiego wachlarza nieruchomości komercyjnych: lokali usługowych, lokali komercyjnych, budynków usługowych, działek budowlanych czy inwestycyjnych.

 

Dla zainteresowanych zajmujemy się również wyceną nieruchomości komercyjnych Pośredniczymy w negocjacjach, dbając o interesy naszego Klienta. Do wszystkich naszych zadań przykładamy wysoki priorytet staranności, gwarantując profesjonalną i rzetelną obsługę Klientów. Lata praktyki, wiedza, doświadczenie i staranność potwierdzają, że inwestycje w nieruchomości z naszym biurem to czysty i przyjemny zysk bez ryzyka, a to w budownictwie jest na wagę złota.

Comments are closed.