maj 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Rzetelne biuro niercuhomości

Stale aktualizowana baza nieruchomości, aktualnie prowadzonych inwestycji developerskich w Regionie. Szybka, precyzyjna wyszukiwarka zawierająca tylko aktualne ogłoszenia. Intuicyjny interfejs wyszukiwarki nieruchomości. Szerokie spektrum wyboru nieruchomości. Korzystne rabaty, atrakcyjne ceny, ciekawe lokalizacje to tylko niektóre z zalet proponowanych przez nas nieruchomości. Pośredniczymy w transakcji developer- Klient. Naszym celem jest pełna satysfakcja i uszczęśliwianie Klientów.

 

W naszym serwisie znajdziesz nowe mieszkania, domy, apartamenty, najem i wynajem nieruchomości. W swojej ofercie posiadamy także nieruchomości komercyjne. Pokazujemy intratne inwestycje w nieruchomości, pomagamy w wyborze najkorzystniejszej oferty. działamy szybko, sprawnie i fachowo. Fachowe, rzetelne biuro nieruchomości w Regionie. Doskonała lokalizacja. Łatwy dojazd. Niska prowizja pozwala nam uzyskać atrakcyjne ceny dla naszych zadowolonych Klientów. Bo kupno i sprzedaż nieruchomości to nasz zawód, nasza pasja!

Comments are closed.