październik 2022
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Rzetelne biuro niercuhomości

Stale aktualizowana baza nieruchomości, aktualnie prowadzonych inwestycji developerskich w Regionie. Szybka, precyzyjna wyszukiwarka zawierająca tylko aktualne ogłoszenia. Intuicyjny interfejs wyszukiwarki nieruchomości. Szerokie spektrum wyboru nieruchomości. Korzystne rabaty, atrakcyjne ceny, ciekawe lokalizacje to tylko niektóre z zalet proponowanych przez nas nieruchomości. Pośredniczymy w transakcji developer- Klient. Naszym celem jest pełna satysfakcja i uszczęśliwianie Klientów.

 

W naszym serwisie znajdziesz nowe mieszkania, domy, apartamenty, najem i wynajem nieruchomości. W swojej ofercie posiadamy także nieruchomości komercyjne. Pokazujemy intratne inwestycje w nieruchomości, pomagamy w wyborze najkorzystniejszej oferty. działamy szybko, sprawnie i fachowo. Fachowe, rzetelne biuro nieruchomości w Regionie. Doskonała lokalizacja. Łatwy dojazd. Niska prowizja pozwala nam uzyskać atrakcyjne ceny dla naszych zadowolonych Klientów. Bo kupno i sprzedaż nieruchomości to nasz zawód, nasza pasja!

Comments are closed.