maj 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Zalety biura nieruchomości.

house-1409844-mChcąc kupić lub sprzedać nieruchomość musimy mieć dużo czasu i cierpliwości. Z pomocą ruszają nam biura nieruchomości. Choć pobierane opłaty mogą niejednokrotnie odstraszyć i tak warto zapłacić by mieć komfort. Biura nieruchomości mają swoje bazy chętnych na sprzedaż lub kupno nieruchomości, przez co działają szybciej i sprawniej. Kolejną korzyścią z współpracy z biurem nieruchomości może być bezpieczeństwo transakcji.

 

Biura dbają o to byśmy nie musieli troszczyć się o żadne skutki prawne nieścisłości w księgach wieczystych, czy niedopełnienie formalności notarialnych, na których sami często zupełnie się nie znamy. Podejmując współpracę z biurem nieruchomości od razu jesteśmy wpisani do ich listy ofert kupna sprzedaży. W niedługim czasie po zgłoszeniu nasza oferta ukazuje się w wielu portalach ogłoszeniowych. Biuro dba również o rozreklamowanie naszej oferty. Opłata za korzystanie z usług jest, więc uzasadniona. Wybierając większe i znane biura nieruchomości mamy szansę na zniżki i rabaty.

Comments are closed.