maj 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Zaufany pośrednik obrotu nieruchomościami

self-1348195-mNajbardziej zaufane i sprawdzone biuro nieruchomości w Regionie. Szerokie grono zadowolonych Klientów. Wieloletnie doświadczenie, punktualność, słowność to nasze wyjątkowe atuty. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami : kupno i sprzedaż nieruchomości, najem i wynajem nieruchomości. Z przyjemnością możemy Państwu zaprezentować nasz nowy produkt jakim jest: oferta sprzedaży nowych mieszkań jednego z czołowych deweloperów w województwie. Tej marki nikomu nie trzeba przestawiać. Nieruchomości na najwyższym poziomie wykonania.

 

Wysoka jakość materiałów renomowanych producentów wyrobów budowlanych. Precyzja wykonania, terminowość to tylko wybrane z wielu atutów. Najlepsza inwestycja w nieruchomości. Sprzedajemy i wynajmujemy również nieruchomości komercyjne, lokale komercyjne, lokale usługowe, lokale handlowe. Dla naszych Klientów wyszukujemy nieruchomości, które najlepiej spełniają podane przez klientów wymagania. Całość naszych działań zgodnie z etyką zawodową objęte jest tajemnicą służbową, dlatego też bywamy również powiernikami naszych Klientów

Comments are closed.