maj 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Biuro nieruchomości

blocks-of-flats-962067-mWiodąca na rynku firma zajmująca się pośrednictwem nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą. Obrót nieruchomościami to nasz żywioł i nasza pasja. Zajmujemy się nim z wielkim skupieniem i należycie poświęconą uwagą, niezbędną do osiągnięcia celu przez naszych Klientów. Zakres naszych prac obejmuje transakcje kupna, najmu, sprzedaży szeroko pojętych nieruchomości od lokali mieszkaniowych, po obiekty komercyjne a na działkach inwestycyjnych kończąc. Potrafimy idealnie dopasować nieruchomość dla Naszych Klientów, biorąc pod uwagę ich oczekiwania oraz potrzeby.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie jako biuro nieruchomości, wykształciło w nas ten dodatkowy szósty zmysł, dzięki któremu szybko potrafimy złapać kontakt z Klientem i zaproponować idealne na niego rozwiązanie. Naszym mottem jest uszczęśliwianie Klientów poprzez sprzedaż im ich własnych marzeń. W naszej ofercie można znaleźć najciekawsze oferty developerów z regionu, często jeszcze przed zamieszczeniem na stronach innych biur nieruchomości. Zawsze staramy się być o krok do przodu przed konkurencją.

Comments are closed.