czerwiec 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Biuro nieruchomości

Lista nowych inwestycji developerskich. Inwestycje planowane- obecnie na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę oraz te w trakcie budowy i już wybudowane. Mieszkania z białym montażem i wykończeniem pod klucz zgodnie do życzeń i preferencji Klienta. Doradzamy, pomagamy znaleźć projektanta, wykonujemy montaże zabudów kuchennych. Najciekawsze oferty w okolicy. Atrakcyjne lokalizacje – bliskość sklepów, placów zabaw, szkoły, dobre połączenie drogowe. Szeroki wybór ofert kupno, sprzedaż nieruchomości, najem i wynajem nieruchomości.

 

Najkorzystniejsze inwestycje w nieruchomości tylko z naszym biurem nieruchomości. Miła i rzetelna obsługa. Duży wybór ofert. Inwestycje w nieruchomości, nieruchomości komercyjne. Pomoc w doborze kredytu hipotecznego. Program MDM. Najlepsze biuro nieruchomości w okolicy. Szeroka oferta lokali z rynku wtórnego, sprzedaż, najem, wynajem. Szybka wyszukiwarka, łatwa w obsłudze wyszukiwarka. Porównywania wybranych ofert. Miła i wykwalifikowana kadra pośredników nieruchomości z chęcią PAństwu pomoże.

Comments are closed.