kwiecień 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Bogata baza nieruchomości

apartment-balcony-skyscraper-2-1365468-mBiuro nieruchomości w swojej ofercie posiada szeroki wybór mieszkań, domów, apartamentów, lokali użytkowych na sprzedaż i wynajem. Stale aktualizowana baza ofert. Rzeczowa pomoc i fachowa obsługa w pośrednictwie obrotu nieruchomości. Licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Bogata oferta sprzedaży nieruchomości. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości oraz współpracy z renomowanymi developerami oraz pracowniami projektowymi wyróżniamy się i jesteśmy stale atrakcyjni na rynku obrotu nieruchomości.

 

Wierzymy, że inwestycja w nieruchomości to najlepszy pomysł na biznes, dlatego zajmujemy się również obsługą nieruchomości komercyjnych. Sprzedaż lokali usługowych, najem i wynajem lokali handlowych i użytkowych, sprzedaż kupno nieruchomości komercyjnych, działek budowlanych. Zaufaj nam i razem z nami zainwestuj w nieruchomości! Przyjdź już dziś i przekonaj się jakie to proste. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą nieruchomość, w najlepszej cenie i lokalizacji. Przyjdź już dziś.

Comments are closed.