maj 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

firma zajmująca się podnajmem nieruchomości

Chcesz zarabiać i marzą ci się inwestycje w nieruchomości, ale nie stać cię na kupienie lokali pod najem i nie masz wystarczającej zdolności kredytowej? Jeszcze nic straconego. Możesz założyć własną firmę specjalizującą się w podnajmie nieruchomości. Takiej działalności nie możesz prowadzić jako osoba fizyczna, więc założenie działalności gospodarczej jest w tym przypadku niezbędne. Potrzebna ci będzie również pewna suma pieniędzy na start. Twoimi klientami będą osoby, które nie chcą wynajmować swoich nieruchomości.

 

Tacy ludzie często mają złe doświadczenia z wynajmem i nie chcą powtórnie ryzykować. Wolą, żeby ich mieszkania stały puste niżby mieli ponownie narażać się na straty. Jednak puste mieszkanie kosztuje, trzeba bowiem opłacać media i czynsz. W takiej sytuacji twoja oferta może być bardzo atrakcyjna. Wynajmujesz lokal od takich osób, płacisz im niewielką sumę i jednocześnie dalej sam zajmujesz się wynajmem zwalniając właścicieli od wszelkiej odpowiedzialności i ryzyka jakie wiąże się z wynajmem.

Comments are closed.