czerwiec 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Sprzedaż nieruchomości w Polsce

new-flats-924104-mOd czasu, kiedy zdecydowano się przerwać budowę wspólnotowych mieszkań lub domów oraz od chwil, kiedy wstrzymano budownictwo współdzielcze to rynek nieruchomości w Polsce znacznie się ożywił. Zarówno tych mieszkalnych jak i tych gospodarczych. Swój udział w ich sprzedaży zaczęły mieć osoby indywidualne, firmy a także wykwalifikowane agencje pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. To przede wszystkim. Wykorzystywano również do tych działań najróżniejsze narzędzia. Niezbędne w sprzedaży i adekwatne do wszystkich potrzeb, które akurat występowały w danym okresie.

 

Gdzie oczywiście im ich więcej tym zdecydowanie lepiej. Kulminacja nadeszła w ostatnim czasie, kiedy to na rynku pojawiło się bardzo wiele ofert sprzedaży nieruchomości a także ich budowy czy remontu. Pojawiły się oferty instytucji, firm, agencji oraz osób indywidualnych. A wszystko, dlatego, że na tym dało i w zasadzie w dalszym ciągu da się zarobić odpowiednie dla siebie środki finansowe. Czasami na jednej transakcji nawet kilka tysięcy złotych.

Comments are closed.