maj 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Wynajem nieruchomości

Masz domek na wsi z ogrodem/działką, ale chcesz go wynająć i zastanawiasz się, kto by mógł być Twoim potencjalnym klientem ? Wszyscy uciekają teraz na wakacje/ferie z miasta na wieś, także trafiłeś ze swoim pomysłem. W lato będą mogli korzystać z uroków wsi, blisko las, jakieś jeziorko, a miłośnicy zbierania grzybów, nawet nie będą musieli daleko odchodzić by oddać się swojej przyjemności. W zimę natomiast będzie też atrakcja dla dzieci, bo będzie można zrobić kulig, blisko domu, także jak zmarzną itd. to szybko będą mogli się przebrać.

 

A jeszcze w porze jesiennej będzie można zrobić ognisko ze świeżymi ziemniaczkami. Także nie zastanawiaj się dłużej, bo będziesz miał dochód całoroczny, z wynajmu Twojego domku a pasjonaci świeżego powietrza, przyrody znajdą się na pewno. Dodaj swoją reklamę na Internecie będziesz miał w ten sposób szybszy kontakt z klientem, zrób animacje zachęcającą do wynajmu swojego domku, co tym bardziej zwiększy popularność Twojego ogłoszenia i zwiększy bazę Twoich klientów.

Comments are closed.