maj 2024
  P W Ś C P S N
  « sie    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
  Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości
  Ceny nieruchomości w Polsce wciąż spadają. Rynek jest coraz korzystniejszy, w związku z tym wiele osób kupuje sobie wymarzone dwupokojowe mieszkanie, czy nawet stara się wybudować niewielki dom jednorodzinny. Mimo to, wiele osób wciąż nie ma finansowych możliwości na zakupienie domu ze swojego kapitału, dlatego decyduje się na skorzystanie z opcji, jaką dają kredyty hipoteczne. Są to kredyty bankowe długoterminowe udzielane na zakup lokalu mieszkalnego, czy wybudowanie nieruchomości . W umowie kredytowej, to bank ustala, jakie będą warunki kredytu. Może również kontrolować, jak wykorzystywane są udzielone w kredycie środki. Udzielenie kredytu uzależnione jest przede wszystkim od posiadania zdolności kredytowej przez klienta. Nie znaczy to jednak, że jeżeli klient takową posiada, bank zostaje zobowiązany, by kredytu udzielić.

Zawód architekta

W Polsce zawód architekta wnętrz jest zawodem stosunkowo młodym i nie rozwiniętym. Jeszcze kilka lat temu bardzo mało osób mogło pozwolić sobie na luksus wynajęcia architekta wnętrz żeby zadbał o wygląd ich domu. W związku z tym ze był bardzo mały popyt na rynku istniało bardzo mało biur świadczących tego typu usługi. Właściwie architekci wnętrz pracowali tylko w Warszawie i okolicach.

W obecnych czasach sytuacja wygląda już inaczej, boom budowlany, coraz zasobniejsze portfele Polaków spowodowały że architekci wnętrz stali się poszukiwanymi pracownikami. Już nie wystarczy ze ktoś posiada swój własny dom lub mieszkanie, musi ono być jeszcze super urządzone, rozplanowane a najlepiej przez jakiegoś architekta o uznanym nazwisku i reputacji. Ktoś kto próbował swoich sił wie że stworzenie wnętrza, które połączy ze sobą funkcjonalność, estetykę i wygodę nie jest wcale proste. Rynek artykułów służących do wykańczania wnętrz jest olbrzymi i laika może przyprawić o ból głowy. Włąsnie od tego jest architekt żeby Cię wyręczyć.

Dodaj komentarz